В Одеській єпархії та Вікаріаті США звершено чернечі постриги

В Одеській єпархії та Вікаріаті Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді були звершені чернечі постриги.

11 жовтня 2022 року, у храмі святих рівноапостольних царів Констянтина і Єлени м. Одеси, єпископ Одеський і Балтський Никон звершив постриг у чернецтво ієрея Миколи Костюка. У чернецтві ієрей Микола отримав ім’я Меркурій, на честь преподобного Меркурія Печерського, єпископа Смоленського, в Ближніх печерах (день пам’яті 7(20) серпня). Після постригу єпископ Никон привітав ієромонаха Меркурія з прийняттям чернецтва та звернувся з повчальним словом.

16 жовтня 2022 року, після вечірнього богослужіння, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Філадельфійський, вікарій Київської єпархії Лука у Свято-Миколаївському соборі Філадельфії звершив чернечий постриг ієрея Стефана Макіннеса, клірика Свято-Миколаївського храму міста Чикаго (США). З благословення Предстоятеля чернець отримав ім’я Дионисій, на честь священномученика Дионисія Ареопагіта, єпископа Афінського (день пам’яті 3(16) жовтня). Єпископ Лука привітав ієромонаха Дионисія з початком нового життя, дав настанови та побажав допомоги Божої у несенні чернечого послуху.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Одеської єпархії
та Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США та Канаді

Поділитися дописом:

Наступна

У Філадельфії (США) відбувся круглий стіл на підтримку України: «Перемога України, свобода для Маріуполя»

19.10.2022
18 жовтня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета, єпископ Філадельфійський, вікарій Київської єпархії Лука, на запрошення депутата міської ради м. Філадельфія (США) Девіда Оха, взяв участь у круглому столі під назвою: «Перемога України, свобода для Маріуполя». Поділитися дописом: