Верховний Суд відкрив касаційне провадження щодо рейдерства відносно парафії УПЦ КП у Клавдієво-Тарасове

Громада парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії Української Православної Церкви Київського Патріархату смт Клавдієво-Тарасове на Київщині дякує всім за молитви.

23 вересня 2021 року Верховний Суд відкрив касаційне провадження за скаргою настоятеля громади протоієрея Сергія Струка щодо порушень, вчинених судами першої та апеляційної інстанцій при розгляді цивільної справи про усунення перешкод в користуванні власністю, яка була подана представниками Православної Церкви України проти протоієрея Сергія Струка.

Порушивши низку законів, суди першої і апеляційної інстанцій винесли рішення на користь ПЦУ, цим самим вони узаконили рейдерство щодо майна парафії святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії УПЦ Київського Патріархату.

В касаційній скарзі містяться всі докази того, що право власності громаді ПЦУ було надане на підставі підробних документів.

Громада УПЦ Київського Патріархату надіється на справедливе вирішення цього питання у Верховному Суді та просить віруючих надалі молитись до остаточного успішного її завершення.

Там, де правда – там Бог, а де Бог – там перемога!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У кафедральному соборі святителя Миколая Чудотворця міста Філадельфії (США) відбулися щорічні збори громади

29.09.2021
У неділю, 26 вересня 2021 р., в ставропігійному кафедральному соборі Святителя Миколая, що в м. Філадельфія (США), відбулися щорічні збори, участь у яких взяли всі члени парафії, а також і ті, хто недавно долучився до громади. Поділитися дописом: