Відбулась зустріч Патріарха Філарета з директором генеральної дирекції «Дипсервіс» О. Ю. Кийковим

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет 6 листопада 2019 року зустрівся з директором генеральної дирекції із обслуговування іноземних представництв за формування позитивного іміджу України на міжнародній арені Олексієм Кийковим.

У зустрічі також взяв участь член громадської організації «Духовна Рада Майдану» Олександр Кривоносов.

Патріарх Філарет, за заслуги перед Україною та розвиток нашої Батьківщини, нагородив Олексія Юрійовича Кийкова орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого II-го ступеня.

«Дуже радий отримати від Вас таку велику нагороду. Ми працюємо на розвиток України і радіємо, що Ви з нами на міжнародній арені» – сказав пан Олексій.

Святійший владика наголосив, що у цей непростий для України час, коли проти держави триває відкрита агресія Росії, Церква буде робити все можливе заради захисту незалежності України та єдності Церкви, як духовної основи держави.

«Треба зберегти Україну, як Державу. Що це означає? Це означає мир в Європі. Буде Україна незалежною Державою в Європі буде мир. Не підпорядкує Путін Україну. Чому не підпорядкує? А тому що агресор ніколи не зупиняється на досягнутому. Україна залишається Державою – в Європі мир» – підсумував Патріарх Філарет.

Також, сторони обговорили актуальну релігійну ситуацію в Православній Церкві.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Щодо засідання у Шостому апеляційному адміністративному суді 6 листопада 2019 р. (+відео засідання)

7.11.2019
6 листопада 2019 року в Шостому апеляційному адміністративному суді відбулася незаконна спроба скасування заходів забезпечення позову у справі Київської Патріархії до Міністерства культури України щодо визнання неправомірним, та скасування наказу від 30 січня 2019 року. Нагадаємо, що екс-міністр культури України Євген Нищук 30 січня 2019 року неправомірно скасував реєстрацію стутуту […]