Відбулася хіротонія архімандрита Хризостома (Калліс) у єпископа Маріупольського і Дервенохорійського

15 грудня 2021 року, в день пам’яті пророка Авакума, преподобних Афанасія та іншого Афанасія, затворників Києво-Печерських, у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва було звершено Божественну літургію.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета богослужіння очолив митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, якому співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, єпископ Сумський і Охтирський Никодим, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Варсонофій, настоятель Володимирского собору протоієрей Борис Табачек та клірики храму.

За Божественною літургією, з благословення Предстоятеля, відбулася хіротонія архімандрита Хризостома (Калліс) у єпископа Маріупольського і Дервенохорійського, який був прийнятий до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату з Грецької Церкви старостильників згідно рішення Архієрейського Собору УПЦ Київського Патріархату 13 грудня 2021 року.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з військовим і державним діячем Василем Грицаком

16.12.2021
15 грудня 2021 р. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції прийняв українського військового та державного діяча, генерала армії України, голову Служби безпеки України (2015-2019 рр.), голову Наглядової Ради ГО “Український центр аналітики та безпеки” Василя Грицака. Поділитися дописом: