Відбулася прес-конференція на тему: «Міжнародно-правовий захист релігійного об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату»

У четвер, 25 лютого 2021 року, у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” відбулася прес-конференція за участю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на тему «Міжнародно-правовий захист релігійного об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату».

У прес-конференції також взяла участь керівник юридичного відділу Київської Патріархії Неоніла Ткаченко.

Об’єктивно інформуючи суспільство про міжнародно-правові дії, направлені на захист права свободи совісті та віросповідання в релігійному об’єднанні Української Православної Церкви Київського Патріархату, учасники прес-конференції викрили основні порушення, які відбулися при реєстраційних діях щодо Київської Патріархії, оголосили посадовців, причетних до порушень прав на свободу совісті.

Офіційно повідомлено про початок судової процедури стосовно Київської Патріархії в Європейському Суді з прав людини, та про направлення заяв і скарг до ООН, Європарламенту, Європейської комісії «Демократія через право», Групи держав по боротьбі з корупцією тощо.

Патріарх Філарет також відповів на запитання глядачів, зокрема прокоментував ситуацію, яка склалася у Вікаріаті Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарша Філадельфійська парафія відзначила отримання статусу кафедрального собору

28.02.2021
Останній зимовий день 2021-го року ставропігійна парафія Святителя Миколая Чудотворця у м. Філадельфія в Сполучених Штатах Америки вперше відзначила урочистою Божественною літургією отримання статусу кафедрального собору та можливість називатися центром та головним офісом Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США і Канаді. Поділитися дописом: