Відбулася прес-конференція за участю Святійшого Патріарха Філарета на тему “Київський Патріархат є форпостом релігійного суверенітету України”

У середу, 18 листопада, у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” відбулася прес-конференція за участю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на тему “Київський Патріархат є форпостом релігійного суверенітету України”.

Разом зі Святійшим Патріархом у прес-конференції взяли участь керівник юридичного відділу Київської Патріархії Неоніла Ткаченко; доктор богословських наук, доктор мистецтвознавства, доктор філософії, професор Дмитро Степовик; громадський діяч, політик, головний редактор газети “Вечірній Васильків”, народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук (відеовключення); настоятель Свято-Миколаївської ставропігійної парафії м. Філадельфія (США) протоієрей Богдан Згоба (відеовключення); декан Європейського деканату УПЦ Київського Патріархату протоієрей Володимир Чайка (відеовключення).

Патріарх Філарет вкотре наголосив, що без незалежної Православної Церкви не буде незалежної держави. І такою Церквою є Київський Патріархат. Не дивлячись на те, що Київську Патріархію незаконно позбавили державної реєстрації, Українська Православна Церква Київського Патріархату існує, розвивається і продовжує своє служіння на благо українського народу. Саме Київський Патріархат об’єднує православних українців в діаспорі, які не погоджуються на духовне підпорядкування Константинополю і залишились вірними Українській Православній Церкві та вимагають поновлення своїх релігійних прав.

Учасники прес-конференції в черговий раз звернулись до державної влади з вимогою відновити реєстрацію Київської Патріархії і забезпечити право на свободу совісті громадян, які є парафіянами Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Святійший владика також відповів на запитання від представників ЗМІ.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Київський Патріархат потерпає від рейдерства, якого раніше не знали в Україні, - керівник Юридичного відділу

19.11.2020
Промова керівника Юридичного відділу Київської Патріархії Неоніли Ткаченко на прес-конференції “Київський Патріархат є форпостом релігійного суверенітету України”, яка відбулася у середу, 18 листопада, у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна”. Поділитися дописом: