Відбулася прес-конференція Патріарха Філарета щодо останніх подій в Українському Православ’ї

13 грудня 2019 року, у конференц-залі Укрінформу, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів прес-конференцію під назвою “На захист Київського Патріархату”, під час якої розповів про ситуацію, яка склалася в Українській Церкві.

Святійший Патріарх Філарет розповів, чому в Україні має бути незалежна від закордонних центрів Українська Православна Церква Київського Патріархату.

Святійший владика розповів про ситуацію в Церкві, яка склалася після отримання Томосу та утворення Православної Церкви України, а також про причини виходу з її складу Української Православної Церкви Київського Патріархату. Також Патріарх Філарет розповів про незаконність створення в липні цього року на засіданні Священого Синоду ПЦУ ліквідаційної комісії Київського Патріархату та незаконні дії державного реєстратора щодо скасування реєстрації статуту Київського Патріархату.

Святійший Владика також відповів на запитання від представників ЗМІ.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

День тезоіменитства Святійшого Патріарха Філарета

14.12.2019
14 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Напередодні свята, 13 грудня 2019 року, Святійший Патріарх Філарет у Володимирському кафедральному соборі звершив Всенічне бдіння. Його Святості співслужили митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, єпископ Харківський […]