Відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату

5 лютого 2022 року у Київській патріархії відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У роботі Священного Синоду, під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, взяли участь постійні члени Синоду: митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф (шляхом дистанційного спілкування), архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, єпископ Сумський і Охтирський Никодим та тимчасові члени Синоду: архієпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет і єпископ Дніпровський і Криворізький Даниїл. На засіданні були також присутні єпархіальні архієреї, які представили єпархіальні звіти.

Священний Синод заслухав доповідь Святійшого Патріарха Філарета щодо діяльності Київської єпархії і Київської патріархії та щодо подання річних звітів про діяльність єпархій Української Православної Церкви Київського Патріархату у 2021 році та у наступних роках.

Також Синод заслухав звіти єпархіальних архієреїв УПЦ Київського Патріархату про діяльність ввірених їм єпархій за 2021 рік та прийняв Заяву щодо незаконних рішень Священного Синоду Православної Церкви України.

Журнали засідання Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату від 5 лютого 2022 року

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Божественна літургія у день святкування 60-річчя архієрейської хіротонії Патріарха Філарета

6.02.2022
6 лютого 2022 року у неділю 33-тю після П’ятидесятниці, про Закхея, у Володимирському кафедральному соборі м. Києва відбулося святкове богослужіння з нагоди 60-річчя з дня архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Поділитися дописом: