Відбувся Архієрейський собор Української Православної Церкви Київського Патріархату

23 жовтня 2021 року у Київській Патріархії відбулося засідання Архієрейського собору Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У роботі собору, під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, взяли участь митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф (шляхом дистанційного спілкування), архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, архієпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет, єпископ Сумський і Охтирський Никодим, єпископ Дніпровський і Криворізький Даниїл, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Варсонофій, єпископ Одеський і Балтський Никон, єпископ Чернівецький і Буковинський Никон, єпископ Херсонський і Таврійський Михаїл (шляхом дистанційного спілкування) та вікарій Білгородської єпархії єпископ Валуйський Петро (шляхом дистанційного спілкування).

Архієрейський собор прийняв Постанови, в яких розглянув стан справ в Українській Православній Церкві Київського Патріархату, виклики та завдання, які стоять перед Київським Патріархатом, а також ухвалив прийняти митрополита Егінського і Пороського Авксентія і його єпархію до складу УПЦ Київського Патріархату та надати йому титул митрополит Херсонеський і Егінський.

Архієрейський собор також прийняв Звернення до Комісії з прав людини ООН і до керівництва Європейського Союзу та керівництва України щодо питання відновлення державної реєстрації Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Звернення Архієрейського собору до Європейських правозахисних інституцій щодо відновлення реєстрації УПЦ Київського Патріархату

23.10.2021
ЗВЕРНЕННЯ АРХІЄРЕЙСЬКОГО СОБОРУ Української Православної Церкви Київського Патріархату від 23 жовтня 2021 р. Поділитися дописом: