Відбувся Архієрейський собор Української Православної Церкви Київського Патріархату

12 грудня 2020 року у Київській Патріархії відбулося засідання Архієрейського собору Української Православної Церкви Київського Патріархату.

У роботі собору, під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, взяли участь митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф (шляхом дистанційного спілкування), архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, архієпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет (шляхом дистанційного спілкування), єпископ Харківський і Богодухівський Ілля, єпископ Сумський і Охтирський Никодим, єпископ Дніпровський і Криворізький Даниїл, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Варсонофій, єпископ Одеський і Балтський Никон, єпископ Чернівецький і Буковинський Никон та вікарій Білгородської єпархії єпископ Валуйський Петро (шляхом дистанційного спілкування).

Архієрейський собор прийняв Постанови, в яких розглянув стан справ в Українській Православній Церкві Київського Патріархату за минулий 2020 рік, а також ухвалив відкрити в Херсонській області нову єпархію Української Православної Церкви Київського Патріархату та обрав єпископом Херсонським і Таврійським ігумена Михаїла (Ковалюка), клірика УПЦ Київського Патріархату. Архієрейський собор також прийняв чергове Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Українського Уряду про відновлення державної реєстрації Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Звернення Архієрейського собору до державної влади України про відновлення реєстрації Української Православної Церкви Київського Патріархату

12.12.2020
ЗВЕРНЕННЯ АРХІЄРЕЙСЬКОГО СОБОРУ Української Православної Церкви Київського Патріархату від 12 грудня 2020 р. Поділитися дописом: