Відбувся чин похорону матушки Людмили Станкевич

19 жовтня 2021 року було звершено чин похорону новопреставленої матушки Людмили Станкевич, вдови покійного настоятеля парафії святого Юрія Переможця у м. Києві протоієрея Сергія Станкевича.

Зранку, після читання соборного акафісту святій великомучениці Варварі, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет разом з духовенством звершив молитву за упокій душі новопреставленої Людмили у Володимирському кафедральному соборі. Святійший владика висловив співчуття донькам спочилої – Наталії та Дарині, рідним та близьким, парафіянам Свято-Юріївської громади.

Божественна літургія і чин похорону спочилої були відслужені у храмі святого Юрія Переможця (вул. Володимирська, 7-9), засновником і постійною парафіянкою якого була матушка Людмила. Заупокійні богослужіння звершив настоятель храму святого Юрія Переможця протоієрей Богдан Вайда у співслужінні духовенства. Попрощатися зі спочилою і помолитись за упокій її душі зібралися рідні, близькі та колеги, парафіяни храму.

Поховали матушку Людмилу на Берковецькому кладовищі м. Києва.

Пані Людмила Станкевич, будучи талановитим журналістом, у професійній діяльності обрала шлях духовного просвітництва. Спочила була автором і ведучою програм на національному телебаченні України “Відкриваємо Біблію”, “Святе Письмо”, “Знак благодаті”, неодноразово коментувала трансляції церковних богослужінь. У випусках програми “Знак благодаті” матушка Людмила висвітлювала життя і розвиток Української Православної Церкви Київського Патріархату, записувала чимало проповідей та інтерв’ю зі Святійшим Патріархом Філаретом, багато потрудилась у справі становлення, утвердження та розбудови Помісної Української Православної Церкви. Разом зі своїм чоловіком, протоієреєм Сергієм Станкевичем, від самого початку і до останнього залишилася вірною парафіянкою Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Нехай Всемилостивий Господь прийме новопреставлену р.Б. Людмилу в оселі праведників і упокоїть її душу у Царстві Небесному. Вічна пам’ять!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

АНОНС. Святкування 26-ї річниці інтронізації Святійшого Патріарха Філарета

20.10.2021
22 жовтня 2021 року, у п’ятницю, Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначає 26-ту річницю інтронізації свого Предстоятеля – Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Поділитися дописом: