Відбувся чин похорону новопреставленого протоієрея Сергія Станкевича

21 листопада 2020 року було звершено чин похорону настоятеля парафії святого Юрія Переможця у м. Києві протоієрея Сергія Станкевича.

Заупокійну Божественну літургію та чин похорону очолив архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій у співслужінні духовенства м. Києва та Київської області. За богослужінням молилась родина покійного о. Сергія, близькі та парафіяни храму.

Після заупокійного богослужіння архієпископ Андрій висловив співчуття матушці Людмилі, дочкам, родині та пастві спочилого протоієрея Сергія.

Після похорону відбувся хресний хід навколо храму із труною новопреставленого настоятеля. Після цього священнослужителі, родина та парафіяни вирушили на Лісове кладовище міста Києва, де настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек у співслужінні духовенства звершили заупокійну літію та поховали тіло новопреставленого протоієрея Сергія.

Нехай Всемилостивий Господь прийме протоієрея Сергія Станкевича в оселі праведників і упокоїть його душу у Царстві Небесному. Вічна пам’ять!

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У Володимирському патріаршому соборі вшанували ікону Божої Матері «Скоропослушниця»

22.11.2020
22 листопада 2020 року, у неділю 24-ту після П’ятидесятниці та в день вшанування афонського чудотворного образу Божої Матері «Скоропослушниця», Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі, в якому перебуває шанований список афонської ікони, який був спеціально написаний монахами монастиря «Дохіар». Поділитися дописом: