Відбувся чин похорону протоієрея Георгія Кушнірюка

22 вересня 2020 року було звершено чин похорону благочинного Київської обласної єпархії протоієрея Георгія Кушнірюка. Провести у вічність шанованого пресвітера і любимого пастиря зібралися чимало священників та парафіян.

Заупокійна Божественна літургія і чин похорону були звершені у Свято-Покровському храмі с. Скригалівка Фастівського району, де довгий час служив настоятелем новопреставлений отець Георгій.

Перед похороном була звершена Божественна літургія, яку очолив настоятель Покровської парафії с. Мотовилівка Фастівського району, рідний брат покійного батюшки протоієрей Володимир Кушнірюк.

Після літургії у храмі відбувся чин похорону новопреставленого отця Георгія, який з благословення Святійшого Патріарха Філарета очолив настоятель Володимирського патріаршого кафедрального собору протоієрей Борис Табачек. Отець Борис звернувся до присутніх зі скорботним словом проповіді, у якому висловив глибокі співчуття від Предстоятеля Київського Патріархату Святійшого Патріарха Філарета, зазначивши, що це є велика втрата не тільки для сім’ї, парафіян та Фастівського благочиння, але й для всієї Української Церкви.

На похорон прибуло близько 20 священників з Фастівського району, Києва та Київської області. Разом з духовенством Української Православної Церкви Київського Патріархату за упокій душі новопреставленого отця Георгія також молились священнослужителі Православної Церкви України.

За богослужінням молилась сім’я та родина покійного о.Георгія, знайомі та парафіяни храму. Після похорону відбувся хресний хід навколо храму із труною новопреставленого настоятеля.

Похований протоієрей Георгій Кушнірюк на місцевому кладовищі с.Тростяниця Малинського району Житомирської області.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого протоієрея Георгія в оселях праведних. Царство Небесне і вічна пам’ять!

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Київський Патріархат було ліквідовано шляхом підроблення документів - розслідування

25.09.2020
Колишній командир батальйону “Айдар” і екс-нардеп Сергій Мельничук опублікував факти порушення закону при ліквідації Української Православної Церкви Київського Патріархату і реєстрації Православної Церкви України. Сергій Мельничук підтвердив, що відбулося рейдерське захоплення майна Української Православної Церкви Київського Патріархату. Поділитися дописом: