Вікаріат УПЦ КП в США та Канаді запрошує до безкоштовного навчання дітей українських біженців

Із благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета проведено координаційну зустріч представників та депутата Міської ради міста Філадельфії Девіда Оха, єпископа Філадельфійського Луки (Згоби) з керівництвом Бордингової Школи міста Філадельфії “String Theory Schools” (1600 Vine St. Philadelphia PA, 19102). Школа відома тим, що її викладачі працюють за унікальними методиками поєднання мистецького, дизайнерського, архітектурного та природничого напрямів для школярів наймолодшого віку. ​На зустрічі були присутні українські біженці, які зараз перебувають у Філадельфії. Їхні діти планують продовжувати навчання англійською мовою в цій школі на безоплатній основі.​

​Екскурсію для гостей школи провів Головний офіцер з інновацій доктор Джейсон Коросаніт. Члени делегації оглянули основні поверхи, де розміщений балетний клас, музичний клас, музичний театр, хоровий клас, на окремому поверсі розміщені просторі аудиторії природничих наук, комп”ютерної техніки та дизайну, спеціалізовані лабораторії з розвитку навичок керування літаками на сучасних комп”ютеризованих симуляторах. Загалом будівля налічує вісім поверхів, окремо поверх відведений бізнес-інкубатору та кухні, на якій знімають відео відомі ю-тубери для розвитку відповідних навичок школярів.

​У результаті зустрічі були досягнуто важливих домовленостей щодо можливості безкоштовного навчання дітей українських біженців, загалом до 300 дітей. Єпископ Лука (Згоба) благословив здійснювати організаційні повноваження щодо подальшого забезпечення співробітництва з Бординговою Школою професорів Пухтецьку Аллу Альбертівну та Матвієнко Вероніку Василівну.

Детальну інформацію можна отримати в Управлінні Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату у Сполучених Штатах Америки та Канаді за адресою: North 7-th Street, Свято-Миколаївський кафедральний Собор, місто Філадельфія, 19123, Пенсильванія, Сполучені Штати Америки. Тел.: 215-922-2062

Запрошуємо українських дітей біженців на навчальний 2022-2023 рік.

Пресслужба Київської патріархії
за матеріалами фб-сторінки єпископа Луки

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у четверту неділю після П’ятидесятниці

10.07.2022
10 липня 2022 року, у неділю 4-ту після П’ятидесятниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва. Поділитися дописом: