Вікрите звернення колишнього благочинного Покровського благочиння Донецько-Слов’янської єпархії ПЦУ на підтримку Київського Патріархату

Пропонуємо Вашій увазі відкрите звернення колишнього благочинного Покровського благочиння Православної Церкви України,  настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Покровськ Донецької області протоієрея Романа Колодія, який разом зі своєю громадою нещодавно перейшов до Української Православної Церкви Київського Патріархату.

ЗВЕРНЕННЯ
на підтримку Української Православної Церкви Київського Патріархату
та Святішого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України

Блаженнішому Епіфанію,
митрополиту Київському і всієї України,
Предстоятелю УПЦ (ПЦУ),
єпископату, духовенству та
мирянам Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

«Допевняйтеся, що приємне для Господа,
і не беріть участи в неплідних ділах темряви,
а краще й докоряйте»
До Єфесян 5:10-11

Слава Ісусу Христу!

Ваше Блаженство, преосвященні Владики, всечестні отці, брати і сестри! Я не можу більше мовчати і терпіти! Я не хочу бути вашим співучасником і разом з вами відповідати на Страшному Суді за ті злодіяння, які ви творите. Розумію про наслідки, але, як сказано у Святому Письмі «Бо не дав нам Бог духа страху, але сили, і любові, і здорового розуму» (2 Тимофія 1:7).

Я достатньо часу пробув у складі Української Православної Церкви (Православної Церкви України) та побачив, як священики пожирають один одного за гроші та парафії, я побачив, як архієреї воюють між собою за владу в областях, я побачив, як зневажають та поливають брудом мого Патріарха та мою Церкву, я побачив, як зневажають та утискають священиків Київського Патріархату, я побачив, як захоплюють храми Київського Патріархату.

«Не надійтесь на утиск, і не пишайтесь грабунком; як багатство росте, не прикладайте свого серця до нього! Один раз Бог сказав, а двічі я чув, що сила у Бога! І в Тебе, о Господи, милість, бо відплачуєш кожному згідно з ділами його!» (Псалми 60:10-12).

Ваше Блаженство, невже Всемилостивий Господь Бог лишив вас розуму? Чи може ваш розум затьмарений владою та грошима до яких ви дорвались? Святіший Патріарх Філарет зробив вас архієреєм, Патріаршим намісником, а потім Предстоятелем УПЦ (ПЦУ), а ви так йому віддячили за його доброту. Ви та Синод вашої Церкви намагалися вигнати Патріарха з його резиденції, ви намагалися вигнати стару людину на вулицю. Архієреї вашої Церкви, які ще донедавна ходили навшпиньки перед Патріархом, зараз заявляють, що Патріарх зійшов з розуму. Як так можна? Вас всіх «породив та зробив людьми» Патріарх Філарет, а ким би ви всі були без нього? Можливо це ви, Ваше Блаженство, Максим Цинік нашого часу! Невже ви не знаєте, що «Хто відплачує злом на добро, не відступить лихе з його дому» (Приповісті 17:13).

Мене обурюють підлі, брехливі та цинічні священики, які ще донедавна восхваляли мого Патріарха, а зараз нагло його оббріхують та поливають брудом! Невже вас цьому вчив Святіший Патріарх? Що трапилося у ваших головах? Невже турецька бумажка так на вас вплинула, що ви забули свого Патріарха та свою Церкву?

Дорогий Український народе, «Стережіться фальшивих пророків, що приходять до вас в одежі овечій, а всередині хижі вовки. По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на терні збирають, або фіги із будяків? Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди робить лихі. Не може робить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих робити. Усяке ж дерево, що доброго плоду не робить, зрубується та в огонь укидається. Отож бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх» (Матвія 7:15-20) ми всі вже побачили «добрі» плоди митрополита Епіфанія, його архієреїв та священиків по відношенню до нашого Святішого Патріарха Філарета та нашої Церкви – мучениці. Шкодую про те, що Господь Бог не виявив нам раніше цього вовка в овечій шкурі!

Також, хочу відповісти архієрею УПЦ (ПЦУ) Євстратію (Зорі) на його закиди про те, що наші архієреї служать у будинках: навіть, якщо вони служать у будинках та інших пристосованих приміщеннях, все одно там більше Благодаті Святого Духа чим у вас, бо наші архієреї та священики служать з любов’ю. Нажаль вам любов не відома і у вас її немає, бо «Любов довго терпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!» (1 Коринтян 13:4-7).

«Шановний» владико Євстратій (Зоря), як сказав наш Святіший Патріарх, ми відродимо свою Церкву з гірчичного зерна і зробимо її більшою і міцнішою ніж вона була! А що буде особисто з вами, єпископатом та священством УПЦ (ПЦУ), які зрадили свого Патріарха? Зі Святого Письма ми знаємо, що вік Юди короткий.

Закликаю всіх архієреїв, священиків та мирян Української Православної Церкви Київського Патріархату гуртуватися навколо нашого Святішого Патріарха Філарета, «Будемо любити Його, бо Він раніше полюбив нас» (1 Івана 4:16). Закликаю підтримувати один одного та разом з Патріархом відроджувати нашу багатостраждальну Церкву!

Благослови та збережи Боже нашу Церкву Київського Патріархату, нашого Святішого Патріарха Філарета, весь єпископат, духовенство та мирян!

З Любов’ю у Христі,

Благочинний Покровського благочинного округу
УПЦ Київського Патріархату,
настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці
міста Покровськ Донецької області,
протоієрей Роман Колодій

12.01.2020 р.Б.

Поділитися дописом:

Наступна

Митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф відкликав свій підпис під постановою т.зв. Помісного Собору УПЦ КП від 15 грудня 2018 року

13.01.2020
Митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, слідом за Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, відкликав свій підпис під постановою, так званого, Помісного Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату від 15 грудня 2018 року. Поділитися дописом: