Вітання Патріарха Філарета з Днем українського добровольця (відео)

14 березня в Україні відзначають День Українського добровольця. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав зі святом наших добровольців.

Дорогі браття і сестри!

У сьогоднішній день, день добровольця, я вітаю всіх наших українських добровольців! Ми високо цінуємо їхній подвиг, тому що Україна сьогодні знаходиться у дуже небезпечному стані, бо “браття” росіяни напали на своїх братів українців та хочуть приєднати Україну до Росії. Наші добровольці ніколи не дадуть цього зробити. Бо ж ми співаємо “душу й тіло ми положим за нашу свободу”. Так ось, душу й тіло кладуть за нашу свободу, насамперед, добровольці, які готові віддати своє життя за Україну. Ми покладаємо, насамперед, свою надію на Бога і покладаємо свою надію на добровольців, що вони ніколи не дадуть нашу українську землю знову підкорити недобрим людям. Добрі люди роблять добро, а ті, які позбавляють свободи, захоплюють чужі землі – це не добрі люди.

Ми молимось і будемо молитись за наших добровольців! Нехай Господь дає їм здоров’я, натхнення, щоб Україна була завжди свобідною державою, щоб ми відчували себе безпечно на нашій українській землі.

Слава Ісусу Христу! Слава Україні!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет закликав посилено молитися за жителів і захисників Маріуполя (відео)

14.03.2022
Дорогі браття і сестри! Я закликаю всіх вас сьогодні помолитись за маріупольців, тому що вони знаходяться у дуже тяжкому стані. Місто Маріуполь оточили вороги. Це є доказ того, що маріупольці – не росіяни, а є громадянами України. Бо якби вони вважали себе громадянами Росії, то вони б уже давно здали […]