Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святого праведного Філарета Милостивого

13 грудня 2022 року, напередодні дня пам’яті святого праведного Філарета Милостивого та дня свого тезоіменитства, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, архієпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет, єпископ Сумський і Охтирський Никодим, єпископ Дніпровський і Криворізький Даниїл, єпископ Одеський і Балтський Никон, єпископ Херсонський і Таврійський Михаїл, єпископ Маріупольський і Феодосіївський Хризостом, єпископ Ришканський, вікарій Східно-Молдовської єпархії Авів та духовенство.

На утрені, під час співання канону свята, Патріарх, єпископат, духовенство та віряни вклонилися перед іконою святого праведного Філарета Милостивого, після чого Святійший владика помазав присутніх у храмі освяченим єлеєм.

Завтра, 14 грудня, о 9 годині, Святійший Патріарх Філарет владика звершить Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі. Після літургії у храмі відбудеться привітання Патріарха Філарета з днем тезоіменитства від архієреїв, духовенства і парафіян Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Згадуючи пам’ять святого праведного Філарета Милостивого, ми посилено молимось за нашого Первосвятителя-Патріарха, щоб Господь Бог, Своєю благодаттю, зміцнив душевні і тілесні сили Святійшого владики у його патріаршому служінні на благо Української Церкви та нашого побожного народу.

Запрошуємо вірян до спільної молитви!

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

День тезоіменитства Святійшого Патріарха Філарета

14.12.2022
14 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Поділитися дописом: