Всенічне бдіння напередодні свята П’ятидесятниці

11 червня 2022 року, напередодні великого дванадесятого свята – Дня Пресвятої Трійці, П’ятидесятниці, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

На вечірні Його Святість очолив служіння літії, під час якої були благословенні хліб, пшениця, вино та єлей. На утрені, під час читання канону свята, Патріарх, духовенство та віряни вклонилися перед іконою Пресвятої Трійці, після чого Предстоятель помазав присутніх у храмі освяченим єлеєм.

День Святої Трійці або свято П’ятидесятниці ще називають Днем народження Церкви. У цей день Святий Дух зійшов на учеників Христових і сповнив їх усіма благодатними духовними дарами, Дух Святий став їхнім постійним натхненником і керівником. З цього часу апостоли мужньо і безбоязно, натхненні Духом Святим, пішли проповідувати всім людям благу вістку про Христа Воскреслого, а Церква почала зростати і поширюватись по всьому світу “аж до краю землі” (Діян. 1, 8).

Завтра, 12 червня, у день свята П’ятидесятниці, Патріарх Філарет звершить Божественну літургію та велику вечірню з читанням молитов до Пресвятої Трійці у Володимирському соборі. Початок богослужіння о 9 годині.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у День Святої Трійці

12.06.2022
12 червня 2022 року Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято – День Святої Трійці, П’ятидесятницю. Поділитися дописом: