Всі міри, які приймає держава по відношенню до забезпечення нерозповсюдження епідемії виконувати треба, але дивитись на головне – каятись у гріхах, – Патріарх Філарет

7 квітня, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, після завершення Божественної літургії у Володимирському кафедральному соборі м. Києва, Святійший Патріарх Філарет привітав парафіян зі святом і закликав дотримуватись карантину, а також закликав до покаяння та посиленої молитви, щоб Господь відвернув від нас епідемію коронавірусу.

“Дорогі браття і сестри! Поздоровляю Вас зі святом Благовіщення Пресвятої Діви Марії. Ми будемо молитись Божій Матері, щоб Вона допомогла нам. А Вона може допомогти позбавитись нам, особливо Україні, від цієї страшної епідемії коронавірусу.

Всі ми говоримо про карантин, але мало хто говорить чому трапилась ця епідемія? Чому? Тому, що згрішили, весь світ згрішив, став не на ту дорогу. І тому, Господь Милосердний, і карає нас. Карає для чого? Щоб ми не грішили, щоб відмовились від попередніх гріхів, які звершували. Покаємось – миттєво все стане на свої місця, бо у Бога все можливо. Він сказав сліпому “прозри” – і прозрів. Сказав мертвому Лазарю, який смердів, “іди” – той став і пішов. Отакий наш Бог. Довго терпить, а коли карає, то жорстоко карає. Так, що Його покарання доходять не тільки до тіла, а доходять до самої глибини душі.

Всі міри, які приймає держава по відношенню до забезпечення нерозповсюдження цієї епідемії виконувати треба, і ретельно треба виконувати, але дивитись на головне – каятись у гріхах. Покаємось – миттєво Господь припинить всякі хвороби і всякі епідемії. Йому слава навіки віків” – сказав у своєму слові Патріарх Філарет.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет очолив читання акафісту святому священномученику Макарію

9.04.2020
9 квітня 2020 року Святійший Патріарх Філарет звершив читання акафісту святому священномученику Макарію, митрополиту Київському перед його нетлінними і чудотворними мощами у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: