Вийшло друком перевидання книги Закон Божий

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ Української Православної Церкви Київського Патріархату перевидав у січні 2022 року книгу “Закон Божий”, для недільних шкіл, середніх та вищих навчальних закладів, а також для домашнього читання.

Книга “Закон Божий” написана протоієреєм Серафимом Слобідським та перекладена українською мовою з доповненнями під загальною редакцією Патріарха Філарета. Дана книга здатна дати відповідь на багато питань і допомогти православному християнину в утвердженні віри. Книга містить розділи про молитву, історію Священного Писання, про віру та християнське життя, про богослужіння Православної Церкви та історію Української Православної Церкви.

Нехай ця книга стане істинним дороговказом для тих, хто хоче приєднатися до святої православної віри, віри апостольської і отцівської.

Придбати дане видання та іншу літературу можна у книжковій крамниці Київської Патріархії за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська 36, а також у Володимирському кафедральному соборі за адресою: м. Київ, б-р. Тараса Шевченка 20.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет привітав Блаженнійшого митрополита Епіфанія з Днем народження та третьою річницею інтронізації

3.02.2022
3 лютого 2022 року, Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший митрополит Епіфаній відзначає 43-річчя від Дня народження та третю річницю інтронізації. З цієї нагоди, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет надіслав митрополиту Епіфанію вітальний адрес. Поділитися дописом: