Вийшло друком перевидання богослужбової книги Тріодь Квітна

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ Української Православної Церкви Київського Патріархату перевидав богослужбу книгу “Тріодь Квітна ІІ частина”, для богослужбового вжитку на парафіях.

Тріодь Квітна містить у собі змінні піснеспіви від Неділі Пасхи до Неділі Всіх святих, тобто до наступного воскресного дня після П’ятидесятниці. Назва “Квітна Тріодь” походить від свята Входу Господнього в Єрусалим або Неділі ваїй (Квітоносна), так як в ранній богослужебній традиції друга частина Тріоді починалася з вечірньої служби п’ятниці, напередодні Лазаревої суботи, яка пов’язана зі святом Входу Господнього в Єрусалим.

Тріодь Квітна перекладена українською мовою стараннями Святійшого Патріарха Філарета.

Придбати Тріодь Постову Квітну  кафедральному соборі за адресою: м. Київ, б-р. Тараса Шевченка 20.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звершив Всенічне бдіння напередодні свята Входу Господнього в Єрусалим

11.04.2020
Православна Церква урочисто відзначає Вхід Господній у Єрусалим. Це остання неділя перед Світлим Христовим Воскресінням. День Вербної неділі нагадує християнам урочистий вхід Ісуса Христа в Єрусалим, який знаменував собою безпосереднє наближення Його Страстей і смерті на хресті. Люди, які Його вітали, кидали на дорогу плащі та зелені галузки пальм, вигукуючи: […]