Вийшло друком видання богослужбової книги “Мінея Листопад” у двох частинах

Із благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату видав богослужбу книгу “Мінея Листопад” у двох частинах, для богослужбового вжитку на парафіях.

Мінея Місячна містить у собі служби святим на кожний день року та є різновидом богослужбових міней у Православній Церкві. Дні пам’яті святих або свят  розташовані в мінеї за старим стилем.

Мінеї Місячна на всі 12 місяців календарного року перекладені українською мовою стараннями Святійшого Патріарха Філарета.

Станом на початок листопада 2021 року у наявності є мінеї за січень 2 ч., лютий 1 ч., березень 2 ч., квітень 1 ч., травень 2 ч., червень 2 ч., липень 2 ч., серпень 2 ч., вересень 2 ч., жовтень 2 ч., листопад 2 ч.. Незабаром вийдуть друком і наступна місячна мінея за місяць грудень у двох частинах. Придбати Місячні Мінеї можна у книжковій крамниці Київської патріархії за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 36 тел.: +38 (044) 278-39-33, +38 (044) 234-30-55, а також у Володимирському кафедральному соборі за адресою: м. Київ, б-р. Тараса Шевченка, 20.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет провів зустріч із Послом В'єтнаму в Україні

12.11.2021
12 листопада 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом В’єтнаму в Україні Нгуєн Хоан Тхань. Поділитися дописом: