Вийшло друком видання богослужбової книги “Мінея Липень” у двох частинах

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату видав богослужбу книгу “Мінея Липень” у двох частинах, для богослужбового вжитку на парафіях.

Мінея Місячна містить у собі служби святим на кожний день року та є різновидом богослужбових міней у Православній Церкві .

Мінеї Місячна на всі 12 місяців календарного року перекладені українською мовою стараннями Святійшого Патріарха Філарета.

Станом на початок липня 2020 року у наявності є мінеї за січень 2 ч., лютий 1 ч., березень 2 ч., квітень 1 ч., травень 2 ч., червень 2 ч., липень 2 ч.. Незабаром вийдуть друком і наступні місячні мінеї. Придбати Місячні Мінеї можна у Володимирському кафедральному соборі за адресою: м. Київ, б-р. Тараса Шевченка 20 та в Київській Патріархії за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська 36.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся із президентом громадської організіції "Союз Чорнобиль України"

8.07.2020
8 липня 2020 року Святійший Патріарх Філарет у своїй резиденції зустрівся із Президентом Всеукраїнської громадської організації “Союз Чорнобиль України” Хрущенком Михайлом Михайловичем. Під час зустрічі також був присутній настоятель Свято-Юріївської парафії м. Києва протоієрей Сергій Станкевич. Патріарх Філарет обговорив з гостями соціально-політичну і церковну ситуацію в країні, також йшла мова […]