Вийшов друком повний комплект видання богослужбової книги “Мінея Місячна”

Із благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату видав, для богослужбового вжитку на парафіях, повний комплект богослужбової книги “Мінея Місячна”, який складається з 22 книг.

Мінея Місячна містить у собі служби святим на кожний день року та є різновидом богослужбових міней у Православній Церкві. Дні пам’яті святих або свят  розташовані в мінеї за старим стилем.

Мінеї Місячні на всі 12 місяців календарного року перекладені українською мовою стараннями Святійшого Патріарха Філарета.

Наразі у наявності є повний комплект Місячної Мінеї, який складається з 22 книг: січень 2 ч., лютий 1 ч., березень 2 ч., квітень 1 ч., травень 2 ч., червень 2 ч., липень 2 ч., серпень 2 ч., вересень 2 ч., жовтень 2 ч., листопад 2 ч., грудень 2 ч..

Придбати Місячні Мінеї можна у книжковій крамниці Київської патріархії за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 36 тел.: +38 (044) 278-39-33, +38 (044) 234-30-55, а також у Володимирському кафедральному патріаршому соборі за адресою: м. Київ, б-р. Тараса Шевченка, 20.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у Троїцьку поминальну суботу

11.06.2022
11 червня 2022 року, у Троїцьку поминальну суботу, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному соборі. Після літургії Патріарх Філарет відслужив панахиду за упокій душ всіх померлих. Поділитися дописом: