Вийшов друком повний комплект видання книги “Житія Святих” частина 2

Із благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату видав у жовтні 2022 року повний комплект книги “Житія Святих” частина 2, який складається з 12 книг.

“Житія Святих” складені святителем Димитрієм, митрополитом Ростовським. Комплект Другої частини містить у собі житія святих на кожний день року, що не увійшли до видання “Житія Святих. Вибрані”. Наразі у наявності є повний комплект Житія Святих, який складається з 12 книг.

Житія Святих на всі 12 місяців календарного року перекладені українською мовою стараннями Святійшого Патріарха Філарета.

Придбати їх можна у книжковій крамниці Київської патріархії за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 36 тел.: +38 (044) 234-30-55, а також у Володимирському кафедральному патріаршому соборі за адресою: м. Київ, б-р. Тараса Шевченка, 20.

Нехай ці книги стануть істинним дороговказом для тих, хто хоче приєднатися до святої православної віри, віри апостольської і отцівської.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з керівництвом міста Черкас

21.10.2022
20 жовтня 2022 року Святійший Патріарх Київський всієї Руси-України Філарет зустрівся з керівництвом міста Черкас: Черкаським міським головою Анатолієм Бондаренком і першим заступником Міського голови Сергієм Тищенком. Поділитися дописом: