Вийшов друком Православний Церковний Календар на 2020 рік

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату видав у жовтні 2019 р. офіційний богослужбовий календар українською мовою на 2020 рік, що містить фото та довідкову інформацію.

На сторінках календаря поданий перелік чоловічих і жіночих імен святих Православної Церкви, а також вказані основні ювілейні дати церковних подій і свят, що відзначатимуться у 2020 році. Також посилання щоденних євангельських і апостольських читань, деякі богослужбові вказівки.

Придбати дане видання та іншу богослужбову літературу можна у книжковій крамниці Київської Патріархії за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 36, а також у Свято-Володимирському кафедральному соборі за адресою: м. Київ, б-р. Тараса Шевченка, 20 та у парафіях Київського Патріархату.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

ПЦУ - Церква, яка створена на брехні

19.11.2019
Якщо Ви є шанувальником Православної Церви України (ПЦУ), і для Вас не є важливим, що собою являє ця Церква, – можете не витрачати свій час на читання цієї публікації. Вона для тих, хто жадає правди, і хоче передати у спадщину лише одвічно правдиве. Поділитися дописом: