Вийшов друком Православний церковний календар на 2023 рік

Із благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату видав у вересні 2022 р. офіційний богослужбовий календар українською мовою на 2023 рік, що містить фото та довідкову інформацію, також вийшов друком настінний церковний календар на 2023 рік (формат А2).

Православний церковний календар складено, за можливістю, так, щоб ним було зручно користуватися як клірикам, так і всім вірним Православної Церкви. Тут вміщені гласи, рядові апос­тольські і євангельські читання та деякі богослужбові вказівки. На сторінках календаря поданий перелік чоловічих і жіночих імен святих Православної Церкви, а також вказані основні ювілейні дати церковних подій і свят, що відзначатимуться у 2023 році.

Придбати дане видання та іншу богослужбову літературу можна у книжковій крамниці Київської патріархії за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 36 тел.: +38 (044) 234-30-55, а також у Володимирському кафедральному соборі за адресою: м. Київ, б-р. Тараса Шевченка, 20 та в парафіях Київського Патріархату.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

У неділю 14-ту після П’ятидесятниці Патріарх Філарет очолив воскресне богослужіння у Володимирському соборі

18.09.2022
18 вересня 2022 року, у неділю 14-ту після П’ятидесятниці Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства кафедрального храму. Поділитися дописом: