Єпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет повернувся до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату

Керуючий Східно-Молдовською єпархією єпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет (Панку) повернувся до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

3 лютого 2020 року єпископ Філарет, усвідомлюючи недоречність свого виходу з Київського Патріархату і перебування в Православній Церкві України, звернувся з проханням до Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про повернення до складу УПЦ Київського Патріархату разом з ввіреною йому Східно-Молдовською єпархією.

Прохання преосвященного єпископа Фалештського і Східно-Молдовського Філарета (Панку) було задовільнено та прийнято єпископа Філарета разом з ввіреною йому Східно-Молдовською єпархією до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

 

Прес-служба Київського Патріархату

Поділитися дописом:

Наступна

Щодо рішення Священного Синоду ПЦУ від 4 лютого 2020 року

5.02.2020
Ухвали Священного Синоду Православної Церкви України від 4 лютого 2020 року щодо Святійшого Патріарха Філарета не мають ніякої канонічної чи юридичної сили, оскільки Патріарх Філарет є Предстоятелем іншої Церкви – Української Православної Церкви Київського Патріархату та не є ієрархом Православної Церкви України. Поділитися дописом: