Єпископ Васильківський Андрій взяв участь у Всеукраїнському конгресі сім’ї

20-22 вересня 2019 року у Шаргороді і Вінниці тривав Всеукраїнський конгрес сім’ї, що був організований Римсько-Католицькою Церквою. На запрошення організаторів та з благословення Святійшого Патріарха Філарета, конгрес сім’ї відвідав керуючий справами Київської Патріархії єпископ Васильківський Андрій.

Серед почесних гостей участь у заходах взяли Апостольський Нунцій, посол Ватикану в Україні Клаудіо Ґуджеротті, члени Всеукраїнської та обласної Ради церков та релігійних організацій та віряни.

Розпочався конгрес урочистою ходою. Віруючі РКЦ з різних куточків України на чолі зі своїми пастирями рушили центральною вулицею Вінниці. Таким чином, віряни висловили свою підтримку інституту сім`ї в Україні. Хода завершилася виступами організаторів та представників влади, які висловили підтримку сім’ї, як основи Держави та виступали за збереження в суспільстві фундаментальних сімейних цінностей. Завершились заходи богослужінням на площі Василя Стуса, яке очолив Апостольський Нунцій архієпископ Клаудіо Ґуджеротті.

Конгрес відбувся за підтримки Вінницької облдержадміністрації та мерії міст Вінниці і Шаргорода. Захід був спрямований на те, щоб підтримати сім’ю, яка сьогодні переживає кризу. Заходи національного рівня відбулися саме на Вінниччині з ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в рамках Року сім’ї.

Конгрес завершився сімейним фестивалем.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Звернення Патріарха Філарета: ПРАВДА ПРО СОБОР У СВЯТІЙ СОФІЇ 15 грудня 2018 року

23.09.2019
23 вересня 2019 року Патріарх Філарет звернувся до української православної пастви та розповів про реальні події та передумови Собору у Софії Київській 15 грудня 2018 року. Святійший Владика описав умови скликання Об’єднавчого Собору, неканонічну вимогу, яка ставилися перед ним для проведення об’єднання Церков, фіктивність та повну нелегітимність так званого Помісного […]