Єпископська хіротонія ієромонаха Іллі (Зеленського)

У суботу 22 червня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі, під час якої було рукопокладено у сан єпископа Харківського і Богодухівського ієромонаха Іллю (Зеленського).

Напередодні, 21 червня ввечері, Святійший Патріарх Філарет у Володимирському соборі очолив вечірнє богослужіння.
Наприкінці богослужіння відбулося наречення ієромонаха Іллі (Зеленського), клірика Харківської єпархії, на єпископа Харківського і Богодухівського, призначення якого було згідно рішенням Помісного Собору УПЦ Київського Патріархату 20 червня 2019 року.

Обраний на архієрейське служіння ієромонах Ілля (Зеленський) звернувся до Патріарха Філарета, архієреїв, духовенства та вірних, зі ставленицьким словом.

Під час Божественної літургії Його Святості співслужили митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, єпископ Валуйський Петро, духовенство кафедрального собору.

Після відпусту Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України звернувся до нового єпископа Іллі з настановчим словом.

Прес-центр Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Богослужіння у неділю першу після П’ятидесятниці

24.06.2019
23 червня 2019 року, у неділю першу після П’ятидесятниці, всіх святих, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі, під час якої було рукопокладено у сан єпископа Васильківського архімандрита Андрія (Маруцака). Напередодні, 22 червня у суботу ввечері, Святійший Патріарх Філарет у Володимирському соборі очолив […]