Заява щодо можливої рейдерської атаки на Херсонську єпархію Київського Патріархату

У Київську Патріархію надійшла інформація про намір деяких представників Православної Церкви України захопити кафедральний храм Покрови Пресвятої Богородиці (Херсон, вул. Миру, 43) та інші храми Херсонської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Враховуючи попередні численні кричущі факти рейдерських атак представників ПЦУ на монастирі та храми УПЦ Київського Патріархату, звертаємося до державної влади України, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів з проханням захистити конституційні права вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату та не допустити захоплення майна УПЦ Київського Патріархату на Херсонщині.

Хочемо наголосити, що всі незаконні, силові, рейдерські дії представників ПЦУ, спрямовані на розпалювання міжконфесійної ворожнечі, псують імідж України, як демократичної та правової держави та є вигідними лише агресору – Росії, бо підривають внутрішню єдність українського суспільства та Держави, послаблюють її обороноздатність.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

22 грудня – Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, пророчиці Анни та ікони Божої Матері «Несподівана Радість»

22.12.2020
Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці Свята Анна, мати Пресвятої Богородиці, була молодшою дочкою священика Матфана з Віфлеєму, який походив з коліна Левіїного. Вона вийшла заміж за святого Іоакима, який був родом з Галії. Довго свята Анна була безплідною, але як минуло 20 років, за полум’яними молитвами святого подружжя, Ангел Господній […]