«Закликаю об’єднуватись»: інтерв’ю Патріарха Філарета для телеканалу Конкурент TV

Дорогі браття і сестри, пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета для телеканалу Конкурент TV.

В інтерв’ю Патріарх Філарет прокоментував події, що зараз відбуваються в українському православ’ї, розповів про шлях вирішення церковної кризи, який приведе до об’єднання православних в Україні і створення Єдиної Помісної Української Православної Церкви, незалежної від впливів іноземних релігійних центрів.

Предстоятель також поділився своїми думками про сьогодення Української держави, повномасштабну війну, яка обов’язково завершиться перемогою України та справедливим миром, а також звернувся зі словом підтримки та вдячності до наших воїнів-захисників.

Про це та інше дивіться у новому інтерв’ю Святійшого Патріарха.

Джерело: телеканал Конкурент TV

 

 

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

На Великдень у багатьох містах Німеччини відбулися пасхальні богослужіння

3.05.2023
У день свята Пасхи, Світлого Христового Воскресіння, яке відзначалося у 2023 році 16 квітня, окрім святкових богослужінь на парафіях Української Православної Церкви Київського Патріархату в Іспанії, Австрії, Італії, Хорватії, відбулося 19 богослужінь з освяченням великодніх кошиків у Німеччині. Поділитися дописом: