Заупокійне богослужіння в річницю упокоєння протоієрея Георгія Кушнірюка

20 вересня 2021 року архиєпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій звершив у Свято-Покровському храмі с. Скригалівка Фастівського району на Київщині заупокійну літургію та панахиду за спокій душі приснопам’ятного протоієрея Георгія Кушнірюка, адже цього дня виповнився рік з часу його упокоєння.

Архиєпископу Андрію співслужили настоятель Володимирського патріаршого кафедрального собору протоієрей Борис Табачек, настоятель Покровської парафії с. Мотовилівка Фастівського району – рідний брат покійного, протоієрей Володимир Кушнірюк, настоятель Свято-Покровської парафії с. Скригалівка ієрей Миколай Гребініченко, духовенство Фастівського району та Київської області.

Разом з духовенством Української Православної Церкви Київського Патріархату за упокій душі новопреставленого отця Георгія також молились священнослужителі Православної Церкви України.

За богослужінням молилась сім’я та родина покійного отця Георгія, знайомі та парафіяни храму.

20 вересня 2020 р. на 68-му році життя після важкої хвороби відійшов до Господа протоієрей Георгій Кушнірюк, настоятель Свято-Покровської парафії с. Скригалівка Фастівського району, благочинний Переяславської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Протоієрей Георгій Кушнірюк прийняв пресвітерський сан у 1989 році і більше 30 років прослужив священником на парафіях Фастівського благочиння Київської області. Як на початку 90-х років минулого століття, так і зараз, у 2019 році, отець Георгій разом з іншими священиками підтримав ідею Помісної Української Православної Церкви, залишився зі Святійшим Патріархом Філаретом і до останнього дня був ревним священником Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Похований протоієрей Георгій Кушнірюк на місцевому кладовищі с.Тростяниця Малинського району Житомирської області.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу приснопам’ятного протоієрея Георгія. Царство Небесне і вічна пам’ять!

За матеріалами фейсбук-сторінки архиєпископа Андрія

Поділитися дописом:

Наступна

Звернення до представників засобів масової інформації

22.09.2021
До представників засобів масової інформації Шановні друзі! З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета звертаюся до вас, представників засобів масової інформації, з проханням об’єктивно та неупереджено інформувати громадськість щодо титулу та статусу Патріарха Філарета. Святійший Філарет не є ніяким «почесним патріархом Православної Церкви України», як хибно повідомляють деякі мас-медіа. […]