Заява з приводу можливого відключення електроенергії Київській Патріархії через дії ПЦУ

Київська Патріархія під загрозою відключення електроенергії. Продовжуються гоніння на справді незалежну Церкву українського народу – Українську Православну Церкву Київського Патріархату.

Як відомо, через незаконні дії предстоятеля Православної Церкви України (яка перебуває у залежності від Константинопольського Патріархату) Митрополита Епіфанія та його оточення, майно та приміщення Київської Патріархії УПЦ КП за адресою: Київ, вул. Пушкінська, 36, було переоформлене на ПЦУ. Рейдерським шляхом, через чорних реєстраторів, одна юридична особа ПЦУ, захопила власність іншої – УПЦ Київського Патріархату. Тепер Київська Патріархія немає юридичної можливості заплатити за електроенергію (ПрАТ) “ДТЕК Київські Електромережі”.

Таким чином, Митрополит Епіфаній не полишив своїх підступних намірів, і надалі намагається виселити з приміщення Патріаршої резиденції Героя України, Почесного громадянина Києва – Святійшого Патріарха Філарета та Київську Патріархію УПЦ КП.

Без електроенергії буде критично ускладнене проживання Патріарха Філарета та заблокована діяльність Київської Патріархії. Ці антиморальні дії, що не личать людям, які називають себе християнами та носять високий церковний сан, відбуваються у час Великого посту та карантину через епідемію коронавірусу.

Звертаємось до предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Епіфанія, згадати, що є ще Суд Божий та зупинитися.

Також просимо (ПрАТ) “ДТЕК Київські Електромережі” не сприяти злочинній діяльності керівництва ПЦУ, а представників державної влади нарешті захистити права вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату на свободу совісті.

Закликаємо всіх православних християн і патріотів України захистити рідну Українську Православну Церкву Київського Патріархату та Патріарха Філарета.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звершив чин похорону народного артиста України Анатолія Мокренка

26.03.2020
26 березня 2020 року у Володимирському кафедральному соборі відбулося відспівування народного артиста України Анатолія Юрійовича Мокренка. Чин похорону звершив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Патріарху Філарету співслужили настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство кафедрального собору. Поділитися дописом: