Звернення релігійної громади УПЦ КП смт. Клавдієво-Тарасове до Предстоятеля ПЦУ

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ СВВ. МЦЦ. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВИ ТА МАТЕРІ ЇХ СОФІЇ СМТ КЛАВДІЄВО-ТАРАСОВЕ, БОРОДЯНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО ПРЕДСТОЯТЕЛЯ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ МИТРОПОЛИТА ЕПІФАНІЯ (ДУМЕНКО)

Шановний Владико!

Ми, віруючі Української Православної Церкви Київського Патріархату, 01 серпня 2021 року дізналися про візит Вашого секретаря – протоієрея Михаїла Лесюка в смт Клавдієво-Тарасове, який приїхав у супроводі протоієрея Івана Дзюби та провів зустріч із прихильниками ПЦУ на нашій території, за адресою: вулиця Генерала Небогатова, 1-В.

Нагадуємо Вам про те, що наша релігійна громада відмовилася від переходу до Православної Церкви України та вирішила залишитися у складі Української Православної Церкви Київського Патріархату. Але, не дивлячись на це, завдяки протиправним діям протоієрея Івана Дзюби та державного реєстратора, було вилучено з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) нашу релігійну громаду Української Православної Церкви Київського Патріархату свв. мцц. Віри, Надії, Любови та матері їх Софії смт Клавдієво-Тарасове, Бородянського р-ну, Київської обл., замість якої внесено в ЄДР релігійну громаду, яка входить до складу Православної Церкви України. На даний час ці дії оскаржуються в судах.

Інформуємо Вас про те, що в Бородянському відділенні поліції відкрито кримінальне провадження за статтею 358 частина 1 Кримінального кодексу України «Підробка документів…». У даній кримінальній справі розглядається питання про підробку протоієреєм Іваном Дзюбою Акту державної технічної комісії про прийняття закінченого будівництва об’єкта в експлуатацію, виданого 26.12.2008 р., на підставі якого протоієрею Івану Дзюбі було виготовлено Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 13.12.2019 р., який був наданий до суду і на підставі якого підтверджувалося право власності релігійної громади ПЦУ на церкву та парафіяльний будинок. Справа в тому, що згаданого Акту ніколи не існувало та існувати не може, адже будівництво вказаних в цьому акті будівель (церкви та парафіяльного будинку) було розпочато з моменту призначення на нашу парафію протоієрея Сергія Струка в 2010 році, про що добре відомо громадськості селища. Також, з доказами того, що даних будівельних об’єктів в 2008 році не існувало, а Акт про їх введення в експлуатацію є підробним, ознайомлена громадськість всієї України через соціальні мережі в інтернеті.

Надсилаємо Вам для ознайомлення копії документів, які чітко підтверджують, що у 2008 році на земельній ділянці з кадастровим номером 3221055500:02:015:0034 за адресою: вулиця Генерала Небогатова, 1-В в смт Клавдієво-Тарасове не існувало ніяких будівель.

Такі дії протоієрея Івана Дзюби, який є благочинним Бородянського благочиння Київської єпархії Православної Церкви України, підривають авторитет не тільки ПЦУ, але в цілому всієї Православної Церкви, та руйнують основи християнського віросповідання.

Можливо Ви були введені в оману протоієреєм Іваном Дзюбою, та не знаєте про справжній стан справи навколо нашої релігійної громади, а тому сподіваємось, що такі протиправні дії відбувалися без благословення з Вашого боку.

Адже апостол Павло говорить: «Пильнуйте, щоб хто не позбувся благодаті Божої, щоб якийсь гiркий корiнь, що вирiс, не завдав шкоди i щоб ним багато хто не осквернився» (Євр. 12, 15).

 

Посилання на документи, які підтверджують факт підробки та відкриття кримінального провадження:

https://www.facebook.com/photo?fbid=1861636717346427&set=pcb.1861638934012872 та https://www.facebook.com/photo/?fbid=1846408388869260&set=pcb.1846452895531476

Громада святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії УПЦ КП смт. Клавдієво-Тарасове

Поділитися дописом:

Наступна

5 серпня - день вшанування Почаївської ікони Божої Матері

4.08.2021
Почаївська ікона Божої Матері належить до числа найбільш шанованих святинь не тільки Української Православної Церкви. Вона відома всьому православному світу: її шанують в Україні, Румунії, Білорусі, Сербії, Росії, Болгарії, в Боснії та інших країнах. Поряд з православними на поклоніння чудотворному образу Пресвятої Богородиці приходять і християни інших сповідань. Поділитися дописом: