Звершено чернечий постриг секретаря Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США та Канаді

29 жовтня 2021 року, після завершення вечірнього богослужіння, відбувся чернечий постриг секретаря Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді протоієрея Богдана Згоби.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета чернечий постриг звершив архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій у домовому храмі Київської Патріархії на честь праведного Філарета Милостивого.

Під час постригу отець Богдан у чернецтві отримав нове ім’я Лука, на честь святого апостола і євангелиста Луки (І ст., день пам’яті 18/31 жовтня).

Вітаючи ієромонаха Луку владика Андрій закликав новопостриженого монаха до щирої молитви, особливо Ісусової молитви, мати жертовний послух Церкві, завжди пам’ятати про ті обітниці, які були виголошені ним у храмі, зберігаючи в своєму серці любов до Бога та своїх ближніх.

Після постригу ієромонах Лука залишився у святому храмі, де розпочалось читання Псалтиря.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у 19-ту неділю після П’ятидесятниці

31.10.2021
31 жовтня 2021 року, у неділю 19-ту після П’ятидесятниці, апостола і євангелиста Луки, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва. Поділитися дописом: