Голова Управління зовнішніх церковних зв'язків відвідав Іспанію
08 вересня 2017
Опублікував протоієрей Олександр Шмуригін
Dsc 7781
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в.о. Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Іспанію, де звершив Божественну літургію на парафії Вознесіння Господнього у місті Малага, що на півдні країни та провів зустріч з Консулом України в Малазі.

3 вересня 2017 року, у неділю 13-у після П'ятидесятниці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звершив Божественну літургію у храмі Вознесіння Господнього.

Перед святковим богослужінням, діти парафії віршами і квітами зустріли архіпастиря та піднесли йому український коровай.

За богослужінням владиці співслужили: заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе); голова місійного відділу при УЗЦЗ, настоятель парафії ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Києва протоієрей Валерій Семанцо та настоятель парафії Вознесіння Господнього у місті Малага протоієрей Тарас Аннюк.

Величний храм цього дня був переповнений вірянами, серед яких було багато дітей. Також за богослужінням молився керівник Консульства України в Малазі Артем Воробйов з дружиною, співробітники Консульства та представники української громади.

За Божественною літургією підносилися молитви за парафіян, український та іспанський народи і Богом бережену Українську державу. Особливо, з вірою і душевним трепетом, українці молились за свою Батьківщину, яка переживає військову агресію Росії на Донбасі. Віряни просили Господа, щоб Він визволив Україну від нашестя чужинців, подав мир, єдність і благословення українському народу.

Наприкінці відправи архієпископ Іларіон подякував настоятелю та громаді за запрошення, спільне богослужіння і теплий прийом. В свою чергу протоієрей Тарас Аннюк, від імені громади, подякував архіпастирю за візит та очолену ним молитву.

Завершилось богослужіння молитвою за Україну «Боже, Великий Єдиний» та спільною світлиною.

7 вересня 2017 року голова Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Консульство України в Малазі, де провів зустріч з керівником Консульства Артемом Воробйовим.

На зустрічі також були присутні: голова місійного відділу при УЗЦЗ, настоятель парафії ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» м. Києва протоієрей Валерій Семанцо та настоятель парафії Вознесіння Господнього у місті Малага протоієрей Тарас Аннюк.

Під час зустрічі Артем Олександрович привітав архієпископа Іларіона з візитом до Іспанії та розповів про історію і сучасний стан взаємостосунків України та Іспанії, а також про життя української громади в цій країні. Дипломат відзначив велику роль Української Православної Церкви Київського Патріархату у становленні в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви та висловив подяку за соціальне служіння, яке Церква звершує, допомагаючи українському війську, вимушеним переселенцям і всім, хто має потребу. 

У свою чергу архієпископ Іларіон відзначив важливу роль і діяльність українських дипломатів в Іспанії та благословив їх на успішну службу на благо Батьківщини та українського народу.

Під час зустрічі, яка відбулася у теплій атмосфері, дипломати обговорили коло питань, що представляють спільний інтерес.

Наприкінці спілкування сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

За матеріалами УЗЦЗ

B1 2ea431fc043b86080bdadb15edec723d4942013b7cf40c2dd0574cd45f0dc001
B2 788316bf3690e18b26de7499a256808036321480d764decee21355b38eed5f8d
B3 aca999ee49f750f3b9bf83748547d1da859a37d673b52fe27f80beddaef9ee78

Дякуємо! Тепер ви підписані на наші новини