Предстоятель Київського Патріархату провів зустріч з керівниками Вінницької області та міста Вінниці
07 жовтня 2017
Опублікував протоієрей Олександр Шмуригін
Image18

6 жовтня 2017 року у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбулась зустріч Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з керівниками Вінницької області та міста Вінниці.

У зустрічі взяли участь: голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник голови Вінницької ОДА Олександр Крученюк, начальник управління у справах національностей і релігій облдержадміністрації Ігор Салецький, депутат Вінницької обласної Ради Тарас Кобець.

Голова облдержадміністрації відзначив, що для Вінниччини візит Святійшого Патріарха є великою честю, відтак ознайомив Предстоятеля із загальною соціально-економічною та культурною ситуацією в регіоні.

«Ми відчуваємо сьогодні великий інтерес до Вінниччини, до Подільського краю. Україна дуже стрімко змінюється. Так, в нас є багато проблем, але й зміни також великі. І ми бачимо це, коли спілкуємось з людьми, коли спостерігаємо, як розвиваються села, містечка, регіони», - зауважив Валерій Коровій.

Під час зустрічі Святійший Патріарх Філарет обговорив з керівниками області та міста суспільно-політичну ситуацію в державі, а також торкнувся духовної складової життя українців.

«Ми, насамперед, не повинні забувати про Бога: що Бог керує всім, а ми – в Його руках», - наголосив Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Голова обласної державної адміністрації зазначив, що в процесі розбудови нової Української держави кожен громадянин повинен починати, в першу чергу, із себе. «Ми сьогодні перебуваємо на історичному зламі. І Бог дає нам дуже великий шанс побудувати нову, сучасну, демократичну, європейську Україну, з новими цінностями. Але кожен має зрозуміти, що ми повинні почати з себе, зі свого усвідомлення причетності до того, що Україна – не щось абстрактне: це всі ми», - підкреслив Валерій Коровій.

Також під час зустрічі керівник ОДА у присутності Святійшого Патріарха вручив архієпископу Вінницькому і Брацлавському Михаїлу Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради - за вагомий внесок у справу відродження Церкви, розбудову Української держави та відродження духовності українського народу, а також збереження на Вінниччині міжконфесійного миру, злагоди та порозуміння.

Після обговорення різних питань керівники області, міста та Святійший Патріарх обмінялися пам’ятними подарунками.

Під час зустрічі Святійшого владику супроводжували: керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, секретар Вінницької єпархії протоієрей Ігор Сіранчук.

Під час перебування у м.Вінниці Святійший владика нагородив начальника управління Служби безпеки України у Вінницькій області генерал-майора Володимира Пахнюка - орденом Святого Володимира Великого ІІІ ступеня, командира в/ч 3008 НГУ полковника Сергія Мамченка - орденом Святого Володимира Великого ІІІ ступеня, заступника голови Вінницької ОДА Олександра Крученюка - орденом Святителя Миколая Чудотворця.

 

 

за матеріалами Вінницької єпархії

B1 2ea431fc043b86080bdadb15edec723d4942013b7cf40c2dd0574cd45f0dc001
B2 788316bf3690e18b26de7499a256808036321480d764decee21355b38eed5f8d
B3 aca999ee49f750f3b9bf83748547d1da859a37d673b52fe27f80beddaef9ee78

Дякуємо! Тепер ви підписані на наші новини