Єпископ Юліан благословив на навчання студентів педагогічного і медичного коледжів м.Коломиї
07 вересня 2018
Опублікував протоієрей Олександр Шмуригін
1536140288 31

3 вересня 2018 року, в Коломийському педагогічному коледжі Івано-Франківської обласної ради, відбулось урочисте відзначення початку нового навчального року. 

На запрошення директора коледжу, заслуженого працівника освіти України Валерія Ковтуна, в урочистому заході взяв участь єпископ Коломийський і Косівський Юліан. 

Святкування розпочалось зі спільного виконання Державного Гімну України та вступного слова директора коледжу Валерія Ковтуна. 

Опісля благословити початок навчання запросили духовенство. Спочатку єпископ Юліан прочитав молитву на початок навчального року, після чого звернувся до присутніх зі словом, в якому привітав колектив та студентів навчального закладу зі святом, побажав їм Господньої допомоги в осягненні важливої професії – вчителя.

Після цього архієрей окропив усіх освяченою водою.

Далі найкращим студентам коледжу, за відмінні успіхи в навчальній і пошуковій роботі та активну громадську діяльність, вручили посвідчення іменних стипендіатів. 

Святкування супроводжувалося концертними номерами, представленими студентами коледжу та учнями природничо-математичного ліцею. 

На завершення єпископ Юліан окропив викладачів та студентів навчального закладу освяченою водою.

На святі знань архіпастиря супроводжували: секретар єпархіального управління прот. Юрій Бровчук, працівник єпархіального відділу по взаємодії з навчально-освітніми закладами прот. Іван Михайленко, керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак, прот. Василь Юрчук, ієрей Юрій Кадинський та диякон Антон Трачук.

 

 

3 вересня 2018 року в Коломийському медичному коледжі ім. І.Я.Франка відбулись урочистості з нагоди Дня знань.

На запрошення директора медичного коледжу – Василя Васкула, в святковому заході взяв участь єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Традиційно свято розпочалось із винесення і встановлення студентами коледжу Державного Прапора України та спільного виконання Державного Гімну України.

Далі до святкового зібрання зі словами привітання звернувся директор медичного коледжу Василь Васкул.

Опісля до слова запросили владику Юліана. Архіпастир прочитав молитву на початок нового навчального року. Після молитви, звертаючись до першокурсників, архієрей окреслив для них дорогу, якою вони будуть іти, вивчаючи чудо Божого творіння – тіло людини, закликав їх бути наполегливими й старанними у навчанні, а головне піклуватися про здоров’я власної душі, зберігаючи при цьому високу мораль і чистоту совісті. 

«Ви будете покликані творити благо ближнім, піклуючись про їх здоров’я, лікуючи їх від різноманітних недуг, співпереживатимете їм. Щоб бути добрим лікарем, мало стати фахівцем цієї галузі, потрібно найперше стати доброю людиною. Дуже часто кращими ліками для недужих є співчуття, любов і розрада – чесноти, які щедро дарує нам Бог – джерело найвищого блага», – сказав у своєму повчанні єпископ Юліан. 

Далі відбулось урочисте вручення першокурсникам емблеми навчального закладу, символічного ключа знань, студентського квитка, спортивного та інтелектуального кубків. 

Під час урочистостей, хвилиною мовчання було вшановано Героїв України, які загинули захищаючи нашу землю від російської агресії.

В цей день зі словами вітань та настанов до студентів також зверталися: головний лікар Коломийської центральної районної лікарні Петро Лесів та головний лікар Коломийської дитячої лікарні, депутат Івано-Франківської обласної ради Олег Токарчук.

Захід супроводжувався піснями у виконанні студентів коледжу.

Єпископ Юліан окропив присутніх освяченою водою і закликав на них Боже благословення.

На святковому заході владику Юліана супроводжували: прот. Василь Юрчук та диякон Антон Трачук.

 

 

За матеріалами Коломийської єпархії
 

B1 2ea431fc043b86080bdadb15edec723d4942013b7cf40c2dd0574cd45f0dc001
B2 788316bf3690e18b26de7499a256808036321480d764decee21355b38eed5f8d
B3 aca999ee49f750f3b9bf83748547d1da859a37d673b52fe27f80beddaef9ee78

Дякуємо! Тепер ви підписані на наші новини