Єпископ Юліан звершив освячення дзвонів у храмі святих рівноапостольних Константина і Єлени міста Коломиї
12 червня 2018
Опублікував диякон Михаїл Омельян
9

10 червня 2018 року, у неділю Всіх святих землі Української, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із архіпастирським візитом відвідав Храм Святих Рівноапостольних Константина і Єлени міста Коломиї, де звершив Архієрейську Божественну Літургію та здійснив освячення церковних дзвонів.

Керуючого Коломийською Єпархією з короваєм, квітами та привітаннями зустріла вся громада Церкви, яка із нетерпінням очікувала свого Архієрея та, під мелодійні звуки церковних дзвонів, провела до Святині. У притворі Архіпастиря зустрів священик Храму прот. Василь Юрчук та запросив очолити святкове богослужіння.

Преосвященному Владиці Юліану за Божественною Літургією співслужили: митр. прот. Володимир Озарчук, настоятель Храму Святеля Миколая чудотворця села Космач-Рушір та Храму Всіх святих землі Української міста Коломиї прот. Василь Струк, священик Храму Святих Рівноапостольних Константина і Єлени міста Коломиї прот. Василь Юрчук, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї ієрей Василь Бойчук та диякон Антон Трачук.

За богослужінням разом з вірянами, також, молилися депутати Коломийської міської ради: Федчук Сергій Васильович, Гнатишин Тарас Федорович та Лосюк Сергій Петрович.

На Малому вході, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Архіпастир нагородив прот. Василя Юрчука правом носіння Палиці. 

Після відпусту Преосвященний Владика Юліан звернувся до присутніх на урочистому богослужінні зі словами проповіді, в якій розтлумачив недільне Євангельське зачало про покликання перших Апостолів, а потім торкнувся питання святості, поставивши її в залежність від любові. «Чим більше любові в людині, тим ближче вона до Бога і тільки Божественна любов освячує її та підносить на рівень святості».

Також Владика наголосив на безцінному значенні Церкви Христової на землі. «Є єдине місце на землі, куди кожна щира душа людська прагне прийти і де знаходить абсолютний спокій, затишок, мир та отримує запоруку вічного життя – це місце Церква Христова». 

Архіпастир зазначив, що з кожною його візитацією даний Храм преображається, стає облаштованішим, за що Його Преосвященство подякував, як священику, так і кожному представнику громади, а також меценатам і доброчинцям.

Опісля Правлячий Архієрей дав настанови прот. Василю Юрчуку щодо гідного священичого служіння і нагадав, яке символічне значення має предмет священичого одягу – Палиця, якої він удостоївся у цей день. 

«Палиця – меч духовний, яким іменується Слово Боже! Благовіствуйте святі слова Євангелії, щоб перемагати всяке зло, гріх і нечистоту!», – сказав Преосвященний Владика.

У свою чергу отець Василь Юрчук подякував Архієрею за його візитацію, Архієрейську молитву, мудрі слова проповіді та, в знак синівської любові вручив Його Преосвященству Святу просфору і букет квітів. 

Після завершення Божественної Літургії, на подвірї Храму, Єпископ Юліан здійснив Чин освячення дзвонів. Далі юна парафіянка Храму – Софійка Попадинець подарувала присутнім духовну пісню. 

Завершилось урочисте святкування спільною світлиною.

За матеріалами прес-служби Коломийської єпархії

B1 2ea431fc043b86080bdadb15edec723d4942013b7cf40c2dd0574cd45f0dc001
B2 788316bf3690e18b26de7499a256808036321480d764decee21355b38eed5f8d
B3 aca999ee49f750f3b9bf83748547d1da859a37d673b52fe27f80beddaef9ee78

Дякуємо! Тепер ви підписані на наші новини