22 листопада – день вшанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця»

Дорогі у Христі браття та сестри, гості столиці! Запрошуємо Вас у неділю, 22 листопада 2020 р., долучитися до спільної молитви в день вшанування чудотворної ікони Божої Матері «Скоропослушниця», список якої був переданий до Свято-Володимирського Патріаршого Кафедрального Собору в місті Києві монахами Святої Афонської Гори.

Особливе значення ікони полягає в тому, що звернені до неї молитви отримують підтримку і заступництво Божої Матері, навіть від грішників, чия віра не достатньо стійка.

Монахи Дохіарського афонського монастиря, де ікона була написана у Х-ХІ ст. за преподобного Неофіта, наводили приклади живого спілкування з Богородицею біля цієї ікони, численні випадки зцілення хворих та утвердження у вірі християн.

Богородиця, в одкровенні трапезарю Нілу, який звертався до чудотворної ікони в коліноприклонних молитвах про прощення та повернення зору, проголосила важливу обітницю для православних вірян: «Нехай братія та ВСІ ПРАВОСЛАВНІ звертаються до мене у своїх потребах, і Я НІКОГО НЕ ЗАЛИШУ. Усім, хто звертається до Мене, Я буду Предстательницею, та за моїм заступництвом Син Мій виконає їх прохання. І буде ікона моя називатися «Скоропослушницею», тому що усім, хто до неї звертатимуться будуть явлені Мною МИЛІСТЬ І ШВИДКЕ ЗАСТУПНИЦТВО.»

Тому подарунок списку цієї чудотворної ікони кафедральному собору – справа спасіння і утвердження у вірі православних християн з усього світу, які щодня відвідують і молитовно вшановують образ Божої Матері «Скоропослушниця».

Святкову Літургію у неділю, о 10 годині, очолить Святіший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет у співслужінні духовенства Володимирського собору. Після Літургії, за традицією, буде звершено Акафіст до Пресвятої Богородиці на честь її ікони «Скоропослушниця».

Бажаємо кріпості духу, утвердження віри та здобуття християнських чеснот за допомогою святих молитов до Владичиці Ангелів – Пресвятої Богородиці та Приснодіви Марії!

Джерело: Свято-Володимирський патріарший кафедральний собор

Поділитися дописом:

Наступна

Відбувся чин похорону новопреставленого протоієрея Сергія Станкевича

21.11.2020
21 листопада 2020 року було звершено чин похорону настоятеля парафії святого Юрія Переможця у м. Києві протоієрея Сергія Станкевича. Поділитися дописом: