Патріарх Філарет звернувся до влади м. Києва з проханням вшанувати пам’ять Левка Лук’яненка

Патріарх Філарет звернувся до Київського міського голови та депутатів Київської міської ради з проханням вшанувати пам’ять Левка Лук’яненка, назвавши одну з центральних вулиць на його честь, і побудувати пам’ятник у столиці незалежної України.

«Днями виповнилися два роки, як упокоївся видатний державний і громадський діяч, державотворець, багаторічний радянський дисидент, один із авторів Акту проголошення незалежності України, Герой України Левко Григорович Лук’яненко. Україна попрощалася з незламний борцем за волю України у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі Української Православної Церкви Київського Патріархату», – йдеться у листі предстоятеля УПЦ КП на адресу очільників столиці.

За Його словами, пам’ять про Левка Лук’яненка за ці роки була недостатньо вшанована в місті Києві.

«Як предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату, Герой України, Почесний громадянин Києва, звертаюсь до Вас із ініціативою нарешті назвати на честь Левка Лук’яненка одну з центральних вулиць і побудувати пам’ятник у столиці незалежної України», – говориться у листі.

«Такий крок буде актом справедливості щодо непересічної постаті новітньої історії України та слугуватиме вихованню наступних поколінь українців у дусі любові до рідної Батьківщини», – переконаний Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Вийшло друком видання богослужбової книги “Мінея Липень” у двох частинах

8.07.2020
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату видав богослужбу книгу “Мінея Липень” у двох частинах, для богослужбового вжитку на парафіях. Поділитися дописом: