“Україна переможе, повернемо Крим і Донбас, буде мир, бо з нами Бог”, – інтерв’ю Патріарха Філарета YouTube-каналу “Киянин”

Дорогі браття і сестри, пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета YouTube-каналу “Киянин”.

У великому та глибокому інтерв’ю, яке провів український письменник та історик Сергій Грабар, Патріарх Філарет щиро та відкрито розповів про своє дитинство та шлях до віри, навчання в духовних закладах та чернече життя, служіння на Київській кафедрі в часи гонінь на Церкву, боротьбу за незалежну Українську Помісну Православну Церкву та значення Володимирського кафедрального собору у своєму житті.

Предстоятель також поділився своїми думками про сьогодення Української держави та Церкви, повномасштабну війну, висловив впевненість у перемозі України та звернувся зі словом до воїнів-захисників і всіх українців.

Про це та інше дивіться у новому інтерв’ю Патріарха.

 

Джерело: YouTube-канал “Киянин”

 

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

18 лютого - поминання померлих у М'ясопусну батьківську суботу

17.02.2023
За тиждень перед початком Великого посту православні молитовно звершують м’ясопусну батьківську поминальну суботу, яка завжди припадає на передодні третьої підготовчої неділі до Великого посту. Поділитися дописом: