Заява щодо спроби реваншу чиновників причетних до порушення прав громадян та незаконного зняття УПЦ КП з реєстрації

Як стало відомо з повідомлень засобів масової інформації, колишній директор Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України Андрій Юраш намагається оспорити в судовому порядку результати відкритого конкурсу на заміщення посади голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті. При цьому використовує штучні аргументи повністю неюридичного характеру.

Вважаємо такі дії спробою реваншу чиновників із команди попереднього Президента України, які причетні до порушення прав громадян на свободу совісті, незаконного зняття з реєстрації Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та сприяння рейдерським діям Православної Церкви України проти Української Православної Церкви Київського Патріархату. Юраш не змирився з тим, що не виграв відкритий, прозорий конкурс і далі намагається будь-якими методами очолити новостворену Державну службу України з етнополітики та свободи совісті.

Показово, що інтереси пана А.В. Юраша в судах щодо відміни результатів конкурсу на заміщення посади голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті представляють адвокати тієї ж юридичної фірми, яка обслуговує Приватну броварню та виступають на боці неправомірного ліквідатора УПЦ КП митрополита ПЦУ Іоана (Олега Яременка).

Укотре звертаємося до правоохоронних органів із проханням розслідувати незаконне зняття з державної реєстрації Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звернувся до влади м. Києва з проханням вшанувати пам'ять Левка Лук’яненка

8.07.2020
Патріарх Філарет звернувся до Київського міського голови та депутатів Київської міської ради з проханням вшанувати пам’ять Левка Лук’яненка, назвавши одну з центральних вулиць на його честь, і побудувати пам’ятник у столиці незалежної України. Поділитися дописом: